Poznajmy się


Na co dzień spotkacie Państwo w przychodni lek. wet. Izabellę Papis i lek. wet. Elizę Wrzesińską. Obie są absolwentkami warszawskiej SGGW i posiadają kilkunastoletnie doświadczenie oraz liczne certyfikaty z zakresu leczenia małych zwierząt i diagnostyki. W 2014 r. zostały Certyfikowanymi Lekarzami Weterynarii.

Zwykle zajmują się weterynarią w szerokim tego słowa znaczeniu. Codziennie rozwiązują zagadki weterynaryjne dotyczące swoich pacjentów, zajmują się diagnostyką USG, RTG, wykonują drobne zabiegi chirurgiczne, również ostrzygą każdego Waszego pupila, który nie lubi się czesać.

Dziedziną chirurgii i ortopedii zajmuje się lek. wet. Jan Plasota absolwent SGGW w Warszawie, specjalista chirurgii weterynaryjnej. Zasada „Primum non nocere” (z łac.”po pierwsze nie szkodzić”)- codziennie towarzyszy mu w planowaniu leczenia swoich pacjentów.

Konsultacjami kardiologicznymi i wykonywaniem echo serca, zawodowo zajmuje się lek. wet. Paweł Grudziński- absolwent warszawskiej SGGW, pasjonat kardiologii.

Konsultacji radiologicznych udziela lek. wet. Mariusz Siedlicki- absolwent SGGW w Warszawie, zawodowo zajmujący się diagnostyką obrazową, prowadzący zajęcia dydaktyczne dla studentów i lekarzy wet. z radiologii i usg.Izabella Papis

lekarz weterynarii i kierownik przychodni


Eliza Wrzesińska

lekarz weterynarii


Jan Plasota (zdjęcie wkrótce)

lekarz weterynarii,specjalista chirurgii weterynaryjnej


Paweł Grudziński (zdjęcie wkrótce)

lekarz weterynarii